Vše pro organizaci úložných prostor 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

Šetřete místem a ukládejte věci chytře

Historie společnosti Eurotex Trading, s. r. o.

Společnost Eurotex Trading, s. r. o. byla založena v roce 2007 se zaměřením na textilní průmysl. Specializací byly návrhy, vývoj, výroba a prodej sportovních, pracovních a firemně identických oděvů vč. doplňků pro aktivní trávení volného času. Aktivity společnosti se v průběhu vývoje rozšířily i do oblastí projektových návrhů a realizací staveb na podporu rozvoje maloobchodního trhu. Návrhy na vybavení prodejen, splňující kritéria „category managementu“, byly realizovány ve více než 80 maloobchodních prodejnách v ČR, SR, PL, HU, RO, DK, RU a AZ.

Praktické zkušenosti s koordinací produktů v rámci daného prostoru se v roce 2012 firma rozhodla zúročit v projektu GARAGE PRO více prostoru.

Časová osa

2007
Založení společnosti. Zaměření na textilní průmysl se specializací na návrhy, vývoj, výrobu a prodej sportovních, pracovních a firemně identických oděvů včetně doplňků primárně pro korporátní klientelu.

2010
Rozšíření firemních aktivit o realizace vybavení maloobchodních prodejen. Získání know-how a zkušeností v oblasti účelné a efektivní organizace prodejních a úložných prostor.

2012
Zahájení projektu GARAGE PRO více prostoru a specializace firmy na dodávky řešení systémů na organizaci úložných prostor. Navázání spolupráce se značkou GLADIATOR® GARAGE WORKS

2014
Vývoj vlastního produktového řešení GARAGE PRO SYSTÉM

2015
Firma GARAGE PRO se stala oficiálním distributorem úložného systému švédské značky ELFA INTERNATIONAL AB pro Českou a Slovenskou republiku.

Kam směřujeme a jak pracujeme se zákazníky

Naším klientem a váženým zákazníkem je každý, komu není lhostejné prostředí vlastní garáže či jiných provozních prostor domu, bytu nebo chalupy. Odvádíme precizní práci s důrazem na kvalitu, design i uživatelskou přívětivost dodávaných řešení. Jsme odborníci, kteří své práci rozumí a neustále posunujeme své znalosti a zkušenosti vpřed. Zakládáme si na krédu spolehlivého dodavatele a obchodního partnera, kdy dané slovo má opět svůj původní význam. Naším cílem je nejen neustálý rozvoj v produktové oblasti chytrého řešení úložných a organizačních systémů včetně navazujících služeb návrhů a realizací na klíč, ale i vnášení kultury do nebytových prostor. 

Samozřejmostí je pro nás návštěva u klienta a přesné zaměření daných prostor, kdy zároveň preferujeme osobní kontakt a konzultaci v místě ohledně představ a možností zákazníka.

Následuje grafický návrh a vizualizace budoucích prostor, včetně detailní kalkulace navrhovaných úprav.

Jakmile si vzájemně vše odsouhlasíme, doladíme jen poslední detaily a vymyslíme vhodný termín. Vždy se maximálně snažíme časově vyjít vstříc zákazníkovi, proto ani práce přes víkend pro nás není komplikace.

Působíme po celé České republice a několik projektů jsme již realizovali i na Slovensku.

Zavřít menu
×
×

Košík