Vše pro organizaci úložných prostor 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]Vysoušeče obuvi jsou nízkopříkonová zařízení určená zejména pro domácí použití jako vysoušeče bot, lyžáků, holínek a obuvi obecně.
Vysoušecí jednotky pracují na principu neustálé cirkulace proudu teplého vzduchu, který je vháněn pomocí tvarovaných háků do sušeného předmětu. Tento princip sušení je moderním nástupcem hygienicky méně vhodné, nešetrné a především málo účinné metody vkládání topných tělísek. Sušící efekt vysoušečů ROS je oproti zmiňovanému způsobu umocněn právě nucenou cirkulací teplého vzduchu. Teplý vzduch okolo 45°C (při okolní teplotě 15°C až 25°C) je ideální pro rychlé, hygienické a bezpečné sušení.
Panely jsou vyrobeny z ocelového plechu a s tvarovanými závěsnými háky tvoří kompaktní, odolný, bezpečný a esteticky sladěný celek.
Standardně jsou vysoušeče vyráběny s povrchovou úpravou – trvanlivou práškovou barvou RAL 7035 šedá.
Panely jsou vhodné hlavně pro montáž na stěnu z nehořlavého materiálu, popřípadě na mobilní stojan.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_separator text=“E-shop – vysoušeče bot“]

[/vc_column][/vc_row]

Zavřít menu
×
×

Košík