Vše pro organizaci úložných prostor v garáži 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

Šetřete místem a ukládejte věci chytře

Historie společnosti Store System, s. r. o.

Společnost Store System, s. r. o. byla založena v roce 2007 se zaměřením na textilní průmysl. Specializací byly návrhy, vývoj, výroba a prodej sportovních, pracovních a firemně identických oděvů vč. doplňků pro aktivní trávení volného času. Aktivity společnosti se v průběhu vývoje rozšířily i do oblastí projektových návrhů a realizací staveb na podporu rozvoje maloobchodního trhu. Návrhy na vybavení prodejen, splňující kritéria „category managementu“, byly realizovány ve více než 80 maloobchodních prodejnách v ČR, SR, PL, HU, RO, DK, RU a AZ.

Praktické zkušenosti s koordinací produktů v rámci daného prostoru se v roce 2012 firma rozhodla zúročit v projektu GARAGE PRO více prostoru.

V případě zájmu

o řešení úložných bytových prostor a interiérů (vstupní chodby, předsíně, prádelny, sušárny, kuchyně, spíže, šatní skříně, dětské pokoje i pracovny) vstupte zde:

Časová osa

2007
Založení společnosti. Zaměření na textilní průmysl se specializací na návrhy, vývoj, výrobu a prodej sportovních, pracovních a firemně identických oděvů včetně doplňků primárně pro korporátní klientelu.

2010
Rozšíření firemních aktivit o realizace vybavení maloobchodních prodejen. Získání know-how a zkušeností v oblasti účelné a efektivní organizace prodejních a úložných prostor.

2012
Zahájení projektu GARAGE PRO více prostoru a specializace firmy na dodávky řešení systémů na organizaci úložných prostor. Navázání spolupráce se značkou GLADIATOR® GARAGE WORKS

2014
Vývoj vlastního produktového řešení GARAGE PRO SYSTÉM

2015
Firma GARAGE PRO se stala přímým dovozcem úložného systému švédské značky ELFA SYSTEMS do České republiky.

2018
Firma GARAGE PRO se stala výhradním dovozcem a distributorem úložného systému švédské značky ELFA SYSTEMS pro Českou republiku a Slovensko

Kam směřujeme a jak pracujeme se zákazníky

Naším klientem a váženým zákazníkem je každý, komu není lhostejné prostředí vlastní garáže či jiných provozních prostor domu, bytu nebo chalupy. Odvádíme precizní práci s důrazem na kvalitu, design i uživatelskou přívětivost dodávaných řešení. Jsme odborníci, kteří své práci rozumí a neustále posunujeme své znalosti a zkušenosti vpřed. Zakládáme si na krédu spolehlivého dodavatele a obchodního partnera, kdy dané slovo má opět svůj původní význam. Naším cílem je nejen neustálý rozvoj v produktové oblasti chytrého řešení úložných a organizačních systémů včetně navazujících služeb návrhů a realizací na klíč, ale i vnášení kultury do nebytových prostor. 

Samozřejmostí je pro nás návštěva u klienta a přesné zaměření daných prostor, kdy zároveň preferujeme osobní kontakt a konzultaci v místě ohledně představ a možností zákazníka.

Následuje grafický návrh a vizualizace budoucích prostor, včetně detailní kalkulace navrhovaných úprav.

Jakmile si vzájemně vše odsouhlasíme, doladíme jen poslední detaily a vymyslíme vhodný termín. Vždy se maximálně snažíme časově vyjít vstříc zákazníkovi, proto ani práce přes víkend pro nás není komplikace.

Působíme po celé České republice a několik projektů jsme již realizovali i na Slovensku.

Zavřít menu