Vše pro organizaci úložných prostor v garáži 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

Co zákazník, to jiný požadavek, ale všichni mají jednu věc společnou. Všichni chtějí maximálně využít daný prostor, uložit přehledně vše potřebné, mít v tom pořádek, vědět, kde co mají a využít každý volný centimetr volného místa. Velká garáž pro vícero aut, zahradní domek, prádelna, dílna, spíž….to vše lze chytře řešit úložným systémem švédské značky ELFA.

Variabilní systém švédské značky ELFA má obrovskou výhodu, neboť nabízí mnoho modulů v různých šířkách, výškách i hloubkách. Dále zákazníci mohou vybírat z nepřeberného množství příslušenství a doplňků, jj. výsuvné koše, police, háčky, držáky…díky kterým jsme schopni zákazníkům vyřešit téměř jakýkoliv problém s umístěním jeho věcí.

Máte garáž, která Vám bude částečně sloužit pro uskladnění potřeb na zahradu ? Není problém, vytvoříme „zahradní domek“ v garáži.

Zákazník je kutil a přál by si nějaký svůj dílenský koutek ? Vyřešíme, umístíme ponk i nástěnné skříňové moduly na míru.

Rodina je hodně aktivní a často lyžuje, ale řeší kam se všemi těmi lyžemi, holemi, lyžáky, helmami..? Vymyslíme dostatečný prostor a vše bude při ruce.

Vaše kuchyně je velká, ale kam se všemi balenými vodami, kartony, zavařeninami…když nemáte spíž ? Nevadí, my Vám ji vytvoříme.

Strop nebo stěna ? Pokud materiály dovolí, využijeme každé místo a vytěžíme maximum.

Každý prostor je pro nás výzvou, individuální přístup samozřejmostí a spokojený zákazník prioritou.

Tento variabilní úložný systém švédské značky ELFA je v kompletní nabídce k dispozici v bílém a platinovém povrchovém provedení, záleží jen na Vás, čemu dáte přednost.

Další výhodou tohoto úložného systému je nepochybně i možnost časem dokoupit další komponenty. Až zjistíte, co dalšího potřebujete, stačí jen vybrat z naší e-shop nabídky, pošleme, zavezeme.

Pro Vaši bližší představu, v naší galerii přinášíme jen některé z našich mnoha realizací, a to jak komplexního řešení celého prostoru, tak i projekty menšího rozsahu, kde bylo požadavkem konkrétní řešení, třeba jen pro spíž, prádelnu, či dílnu domácího kutila. Nebojíme se ničeho, i domácí tělocvičnu máme za sebou ☺

Pokud Vás tento úložný systém ELFA zaujal, a potřebovali byste více informací, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vše vysvětlíme, navštívíme, navrhneme, anebo Vás po dohodě rovnou navštívíme.

Zavřít menu