Vše pro organizaci úložných prostor v garáži 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

Gladiator

GLADIATOR® GARAGEWORKS systém byl vyvinut na základě potřeby zlepšit způsob a systém ukládání věcí, a celkově tak efektivně a chytře organizovat celý prostor.

Již téměř 10 let je tento projekt velmi úspěšný nejen v Severní Americe, ale i v Asii a Evropě.

Firma GARAGE PRO se v roce 2013 stala oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko, a proto Vy, nyní naším prostřednictvím můžete taktéž ověřit unikátnost tohoto úložného systému značky GLADIATOR.

Od našich začátků spolupráce s touto značkou jsme již realizovali více než 100 projektů nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku. Tento úložný systém jsme instalovali primárně do prostor garáží, ale pro svoji estetickou stránku, je stejně tak velmi oblíbeným i do ostatních místností, jj. prádelna, zahradní domek, technická místnost, dílny a máme za sebou i realizaci domácí tělocvičny :).

Základem pro instalaci tohoto úložného systému je montáž stěnových panelů (větší plochy). Nosné panely na zeď jsou základní potřebou pro přeměnu Vaší garáže. Vysoko-zátěžová lamelová stěna je navržena vždy tak, aby maximalizovala kapacitu prostoru a zároveň výrazně kultivovala celkovou plochu ve Vaší garáži.

Nosné panely Gladiator®  s délkou 244cm a výškou 30cm jsou vyvedeny v unikátním designu, který se hodí jak na Vámi vybranou zeď, tak i na celý vnitřní obvod garáže, nebo jiných prostor domu či bytu. Při instalaci tohoto úložného systému po celém obvodu místnosti je bonusem velmi nadčasový, až bychom řekli „luxusní“ vzhled. Místnost tak dostane úplně nový kabát.

Nosné panely jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné klimatické podmínky, jj. extrémní teplo, chlad i vlhkost.

Další alternativou „základu“ jsou nosné lišty Gladiator®.

Nosná lišta v délce 122cm se odborně instaluje prostřednictvím vrutů, popř. lepením. Rychle se přizpůsobí zdem Vaší garáže a je vhodná i k velkému zatížení. Jejich instalací a následným osazením nosnými komponenty Gladiator® si vytvoříte prostor pro uskladnění dalších předmětů. Stejně jako nosné panely, tak i nosné lišty zvládnou bez problémů výkyvy teplot.

Základ celého úložného systému máme.

Nyní již stačí jen vybrat z nepřeberného množství prvků a doplňků dle Vašich potřeb a přání.

Vybírat můžete z mnoha druhů háků….

police různé délky a stylu………….

držáky na cyklistická kola do stěny i na strop……

různé druhy drátěných i síťových košů…

dílenské moduly pro kutily…..

….ale i třeba speciální doplňky pro golfisty :)

….pro sporťáky :)

dílenský nábytek……

něco pro zahradnice……

ale i do interiéru ……

..a také pro komerční účely

Optimální koncepci celého úložného prostoru včetně instalace nechte na nás, na výběr doplňků mrkněte na náš eshop

Zavřít menu