Vše pro organizaci úložných prostor v garáži 420 777 793 359 info@garagepro.cz Facebook Instagram

Prostorově nadstandardní garáž pro 2 auta, nebo jen malý dílenský kout, řešení pro cyklistická kola či uskladnění sportovního vybavení…to vše lze řešit úložným systémem americké značky GLADIATOR. Osazením nástěnných panelů nebo samostatných lišt se vytvoří základ, na který pak lze dle libosti a požadavků zákazníka instalovat různé výsuvné koše, háky, držáky, police. Výškově i rozměrově variabilní úložný systém přináší svým zákazníkům nejen chytré řešení, ale jednoznačně i další přidanou hodnotu, kterou je vzhled. Pokud je přáním zákazníka instalovat celoplošné nástěnné panely, místnost získá celkově jiný „look“, prostor je téměř k nepoznání, působí čistým a elegantním dojmem.

Další výhodou tohoto úložného systému je nepochybně i možnost pozdějšího dokoupení různých komponentů a příslušenství, podle toho, jak časem zjistíte, co by se Vám ještě hodilo. Prostě jen zakoupíte, „nacvaknete“ a máte připraveno.

Pro Vaši lepší představu, v naší galerii prezentujeme některé z našich realizací, a to jak komplexního řešení celého prostoru, tak i některé projekty menšího rozsahu, kde bylo požadavkem například jen řešení uložení cyklistických kol, golfového vybavení ☺ , nebo vytvoření dílenského koutku.

Pokud Vás tento úložný systém značky GLADIATOR zaujal, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme detailní informace. Na vyžádání Vám zašleme další naše realizace, po předchozí dohodě navštívíme a vše potřebné společně na místě doladíme.

Zavřít menu